Horgászat
Főoldal
Pergető horgászat
Finomszerelékes horgászat
Legyező horgászat
Fenekező horgászat
Lékhorgászat
Rablóhalazás
Ötletek praktikák
Élménybeszámoló
Horgászvizeink
A Duna-Deltában
Távoli vizeken
Versenybeszámoló
Teszthorgászat
Hírek
Szállások
Adok-Veszek
Jó tudni
Gasztronómia
Galéria
Fórum
Elérhetőség
Reklámlehetőség

MÉDIAPARTNER
Vízpart.ro

MÉDIAPARTNER
PVTV - horgászcsatorna pecásoknak és vadászoknak

REKLÁM
Energofish

REKLÁM

Főoldal arrow Fórum

REKLÁM

REKLÁM
Horgászbolt Gyergyószentmiklós

Hírek »

<< Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>
skitter
Hozzászólás: 81
graphgraph

Válasz:Kisküköllő - 2008-11-20 10:35 Olyan alapon bünteti meg, hogy törvénytelen módon horgászik az illető, ezt bizonyítják a használt eszközök is (a bot, orsó, zsinór rendben van, de az ólmozott hármashorog illegális). Az erőszaknak semmi értelme, csak újabb erőszakot szül - hogy mit szeretnének tenni az ilyenekkel a normális sporthorgászok, egy dolog, de ha ténylegesen megtennék, a végén ők kerülnének a sittre. Ez van... :( "Az ár nem számít, csak jó olcsó legyen!" :D
  | | Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást.
Veres
Hozzászólás: 36
graphgraph

Válasz:Kisküköllő - 2008-12-18 15:31 Sziasztok tanacsot szeretnek kerni erre az idoszakra milyen etteto anyagot javasoltok a kiskukkulore marnazni szeretnek feederel Azok a napok amelyeket horgaszatal toltunk nem szamitanak belle az elore kiszabot napjainkba.[size=1][/size]
Jakab Ferenc
Felhasználó
Hozzászólás: 4
graphgraph

Válasz:Kisküköllő - 2009-02-03 14:03 Szerintem tok mideggy hogy hogyan rangatjak csuklobol, vagy vallbol . EZ ellen nem lehet tenni nekunk horgaszoknak semmit.Vegulis nekem nem is all szandekomban tenni ellene,mert az egyesuletekhez befolyo penzosszegbol vaamennyit az ilyen dolgok ellen is kene forditani.Vagy ha nincs erre semmilyen lehetoseg akkor szerintem talalnanak onkentes emberkeket,akik ingyen bermentve elvegeznek az ,,ok,,feladatukat.
Jakab Ferenc
Felhasználó
graphgraph

Válasz:Kisküköllő - 2009-02-03 14:04 Szerintem tok mideggy hogy hogyan rangatjak csuklobol, vagy vallbol . EZ ellen nem lehet tenni nekunk horgaszoknak semmit.Vegulis nekem nem is all szandekomban tenni ellene,mert az egyesuletekhez befolyo penzosszegbol vaamennyit az ilyen dolgok ellen is kene forditani.Vagy ha nincs erre semmilyen lehetoseg akkor szerintem talalnanak onkentes emberkeket,akik ingyen bermentve elvegeznek az ,,ok,,feladatukat.
Jakab Ferenc
Felhasználó
graphgraph

Válasz:Kisküköllő - 2009-02-03 14:05 Szerintem tok mideggy hogy hogyan rangatjak csuklobol, vagy vallbol . EZ ellen nem lehet tenni nekunk horgaszoknak semmit.Vegulis nekem nem is all szandekomban tenni ellene,mert az egyesuletekhez befolyo penzosszegbol vaamennyit az ilyen dolgok ellen is kene forditani.Vagy ha nincs erre semmilyen lehetoseg akkor szerintem talalnanak onkentes emberkeket,akik ingyen bermentve elvegeznek az ,,ok,,feladatukat.
Jakab Ferenc
Felhasználó
graphgraph

Válasz:Kisküköllő - 2009-02-03 14:06 Szerintem tok mideggy hogy hogyan rangatjak csuklobol, vagy vallbol . EZ ellen nem lehet tenni nekunk horgaszoknak semmit.Vegulis nekem nem is all szandekomban tenni ellene,mert az egyesuletekhez befolyo penzosszegbol vaamennyit az ilyen dolgok ellen is kene forditani.Vagy ha nincs erre semmilyen lehetoseg akkor szerintem talalnanak onkentes emberkeket,akik ingyen bermentve elvegeznek az ,,ok,,feladatukat.
zenaldiak
Hozzászólás: 15
graphgraph

Válasz:Kisküköllő - 2009-02-27 15:25 No ezt addig irtad, meg a vegen meg is ertjuk...(viccelek, nem tudtam megalni).. ZEN
Buster_Jerk
Hozzászólás: 153
graph

Válasz:Kisküköllő - 2009-06-12 11:57 Zavaros-e a Kis-Kukullo, nem tudjatok? A Maros az terror, remenyeim a Kukulloben vannak...
Ha tudtok valamit irjatok. Holnap tervezek egy pecat, s ez az utvonal is eszembe otlott :)
Born To Fish, Forced To Work
Attila
Felhasználó
Hozzászólás: 3
graphgraph

Válasz:Kisküköllő - 2009-07-28 07:27 Fogott-e valaki mostanában normális mennyiségben paducot a Kis-Küküllőn, és tudna-e ezzel kapcsolatban valami okosat mondani; mi rengeteget vallattuk a vizet, de szinte alig jelentkezett valami. Mit lehet tudni a márnákról, a domolykóról (nálunkfelé: balind)? Az utóbbit egyáltalán nem láttam az idén a (Kis) Küküllőben, mintha teljesen kivesztek volna.
Buster_Jerk
Hozzászólás: 153
graph

Válasz:Kisküköllő - 2009-07-28 12:38 Hat jol mondod. Nagy resze koszonheto az egyre jobban gyarapodo hushorgaszoknak, akik becsvagybol mennek pecazni, meg eladasra fogjak a halat. Born To Fish, Forced To Work
<< Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>

Bejelentkezés

Elfelejtette a jelszavát?
Még nem regisztrálta magát? Regisztráljon most!
Vadászat
Élménybeszámoló
Vadászatszervezés
Vadételek
Írások
Külföldi vadászutak

REKLÁM

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

REKLÁM
d-log.jpg

Legfrissebb fórumtémák
Új apróhirdetések
Cikk hozzászólások
Erdélyi Horgász © 2006-2008 - Minden jog fenntartva | Készítette a 2DESiGN | Catalog Web